Компаніївка
Переглядів: 5067

Електронні петиції

 ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ   офіційне інтернет-представництво Президента України

DEM  Місцеві петиції

 

Шановні жителі Компаніївської громади!

Доводимо до вашого відома, що в Компаніївській селищній раді діє велика кількість інструментів громадської участі, за допомогою яких ви можете активно брати участь у житті своєї громади, вирішенні актуальних питань, проблем, які турбують вас, вашу вулицю, ваш населений пункт. Одним з таких інструментів громадської участі є Електронні петиції.
Електронна петиція – колективне електронне звернення (ініціатива), розміщене на веб-сайті Компаніївської селищної ради для голосування громадян, яке за умови набрання необхідної кількості голосів, обов’язкове до розгляду на найближчому засіданні сесії Компаніївської селищної ради. Сьогодні подати петицію може кожен мешканець громади.

Детальніше про порядок подання та розгляд електронних петицій можна ознайомитися в рішенні сесії селищної ради згідно затвердженого Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Компаніївській селищній раді нижче.

Рішення "Про затвердження Статуту Компаніївської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області"

Додаток 4 До Статуту Компаніївської територіальної громади. Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих Компаніївській селищній раді, її виконавчим органам.