Компаніївка
Переглядів: 1122

Третя стратегічна сесія у Компаніївській об’єднаній територіальній громаді

IMG 6265

15 та 16 травня 2019 року в Компаніївській об’єднаній територіальній громаді відбулася третя сесія зі Стратегічного планування розвитку Компаніївської ОТГ. Першого дня польсько-українські експерти в складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, а також асистентки проекту – Людмили Проценко, зустрілися з керівництвом громади, відповідальними та зацікавленими діяльністю та розвитком освіти, культури, соціальної допомоги, комунальної інфраструктури, економічним розвитком громади, управлінням громадою та підвищенням громадської активності представниками. Обговорили стратегічні цілі розвитку громади, були визначені завдання з показниками. Наступного дня польсько-українські експерти разом з представниками Компаніївської селищної ради, робочої групи відвідали село Голубієвичі. Під час візиту оглянули сільську інфраструктуру – Голубієвицьку амбулаторію, школу, будівлю старостинського округу, дитячий та спортивний майданчики, місцевість взагалі. Після чого учасники виїзного засідання обговорили потенціал та проблеми старостинського округу, працювали в групах. Експерти презентували результати соціологічного опитування, яке проводилося в Компаніївській ОТГ у березні-квітні 2019 року.
Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня активності громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні, а також для отримання фінансової підтримки для вирішення найголовніших інфраструктурних проблем громади.
Селищний голова Олександр Маслюков подякував гостям за співпрацю і аналіз, та підтримав надані рекомендації, які будуть враховані в подальшій роботі.

Більше фото знайдете тут https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=849840045354610&id=583353025336648