Компаніївка

Друга стратегічна сесія у Компаніївській об’єднаній територіальній громаді

56481855 820088664996415 5596201975617159168 o

2 та 3 квітня 2019 року в Компаніївській об’єднаній територіальній громаді працювали польсько-українські експерти. Першого дня зустрілися з керівництвом громади, представниками агропромислового комплексу Компаніївської ОТГ. Обговорили подальші дії щодо роботи над Стратегією розвитку та виявлення бачення її громадою.

Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко, Оксана Колісник разом з представниками Компаніївської селищної ради відвідали комунальний заклад «Компаніївське НВО», Компаніївський коледж ветеринарної медицини БНАУ.

Нагадаємо, що в Компаніївському НВО пройшов конкурс дитячих та молодіжних проектів «Майбутнє громади залежить від нас вже сьогодні». Серед учнів 1-6 класів відбувся конкурс малюнків, де школярі представили 36 малюнків-проектів «Моє селище в майбутньому». А шкільні громадські активісти запропонували надзвичайно цікаві та креативні проекти, направлені як на вирішення актуальних проблем, з якими зіштовхується наша громада, так і на організацію дозвілля молоді та розвиток спорту. Так, діти пропонують вирішити проблему роздільного сортування сміття, організувати молодіжний центр, скейт-парк та модернізувати стадіон.
Переможці конкурсу були нагороджені призами та солодощами від Компаніївської селищної ради та польсько-українських експертів.
Для школярів громади проведено майстер-клас, де учні висловлювали своє бачення та думки щодо майбутнього громади, розповідали, що подобається в селищі, селі, а що хотілося б змінити, надавали свої пропозиції та ідеї.
В коледжі ветеринарної медицини експерти познайомилися із студентами, обговорили питання Стратегії розвитку Компаніївської громади.
3 квітня у першій половині дня в селі Першотравенка відбулося виїзне засідання за участю польсько-українських експертів, представників Компаніївської селищної ради та робочої групи по Стратегії розвитку Компаніївської ОТГ. Під час візиту оглянули сільську інфраструктуру - ФАП, Будинок культури, школа, будівля старостинського округу, магазин, дитячий майданчик. Місцеві жителі провели екскурсію мальовничими куточками Першотравенки та розповіли його історію.
Після чого учасники під час засідання визначили слабкі та сильні сторони села, вибрали один із запропонованих експертами варіант пропозиції бачення сталого розвитку Компаніївської ОТГ на 2019-2027 роки.

3 квітня у другій половині дня робоча група працювала в приміщенні Компаніївської селищної ради, де коригували стратегічні і операційні цілі стратегічного плану розвитку нашої громади. Також для присутніх учні Компаніївського НВО представили свої кращі проекти. Селищний голова Олександр Маслюков та експерт Пшемислав Фенрих щиро подякували молоді за представлені цікаві та креативні ідеї. Школярі отримали від польської групи подарунки.
Дуже дякуємо учням за участь в конкурсі, представникам робочої групи та всім, хто долучився до заходів. Чекаємо польсько-українську експертну групу в травні місяці на виїзне засідання в Голубієвичах.