Компаніївка
Переглядів: 1315

Завершення розробки Стратегії розвитку Компаніївської громади

IMG 8494

11 липня відбулася остання, четверта, сесія з розробки Стратегії сталого розвитку Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади на 2019–2027 роки. Польсько-українські експерти в складі Пшемислава Фенриха, Оксани Колісник та Людмили Проценко разом з робочою групою працювали над завершенням Стратегії.

IMG 8479
Активно в групах обговорювали та коригували стратегічні цілі та напрямки розвитку громади, яких сформульовано чотири, в тому числі: висока якість надання суспільних послуг, зростання мобільності та соціальної активності; розвиток малого і середнього бізнесу; просторове планування, справні комунальні послуги і чисте навколишнє середовище; зміцнення і розвиток функціонального та адміністративного потенціалу громади.IMG 8485IMG 8489
Також підбили підсумки спільної праці. Заступник керівника робочої групи Роман Снєсарь подякував всім учасникам групи, які долучалися до заходів, за якісну, злагоджену та продуктивну роботу протягом тривалого часу. IMG 8476
Нагадуємо, всі бажаючі можуть ознайомитися з проектом Стратегії в електронному варіанті на офіційному сайті Компаніївської селищної ОТГ за посиланням http://www.kompanievska-selrada.gov.ua/images/news/2019/07/Kompanijiwka_Strategia-do-konsultacji_UKR.pdfабо в адміністративній будівлі селищної ради на дошці оголошень. Ми розраховуємо на ваші зауваження, коментарі, примітки чи пропозиції, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади. Нам важливо почути думку кожного мешканця громади.
Зауваження та пропозиції приймаються у Компаніївській селищній раді в письмовому або електронному вигляді на адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., бланк пропозиції розміщений за посиланням http://www.kompanievska-selrada.gov.ua/images/news/2019/07/DLA_PROPOZYCIJ.pdf.
Після громадських консультацій та пропозицій Стратегія буде передана на розгляд сесії селищної ради для затвердження.