Компаніївка
Переглядів: 1062

Запрошуємо до громадських консультацій щодо проекту Стратегії розвитку Компаніївської селищної ОТГ

З 1 липня по 1 серпня 2019 року проводяться громадські консультації Стратегії сталого розвитку Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади 2019–2027 роки. Нам важливо почути думку кожного мешканця громади, який хоче долучитись до громадських консультацій з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі з яким можливо ознайомитись в електронному варіанті на офіційному сайті Компаніївської селищної ОТГ за посиланням (проект Стратегії 123) або в адміністративній будівлі селищної ради на дошці оголошень. Ми розраховуємо на ваші зауваження, коментарі, примітки чи пропозиції, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади.

Зауваження та пропозиції приймаються у Компаніївській селищній раді в письмовому або електронному вигляді на адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  бланк пропозиції розміщений за посиланням (бланк пропозиції).

Також 10 липня з 10:00 до 12:00 в Живанівському сільському будинку культурі (с. Живанівка) та з 14:00 до 16:00 в громадському просторі адміністративної будівлі Голубієвицького старостинського округу (с. Голубієвичі); 18 липня з 10:00 до 12:00 в Першотравенському сільському будинку культури (с. Першотравенка); 19 липня з 10:00 до 11:00 в залі засідань Компаніївської селищної ради (смт Компаніївка)  відбудуться консультаційні зустрічі з громадськістю по парсепативному стратегічному плануванню. В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування на підставі Партисипативної Моделі Стратегічного Планування Фонду Розвитку Місцевої Демократії (ФРМД) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» яка фінансується USAID. Залучення широкого кола громадян до створення стратегічного плану розвитку ОТГ дозволяє ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою. При цьому однією з основних складових процесу планування є обов’язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади.

Розроблена таким чином Стратегія відображає інтереси усіх громадян, а тому сприймається громадою як «своя». Створений разом з громадою стратегічний план незалежно від особистісних якостей керівників, або політичної ситуації, спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої демократії, виховання суспільно-активних громадян – патріотів своєї громади. У результаті роботи Компаніївська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.