Компаніївка

Про встановлення ставки транспортного податку

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

дванадцятої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 17 червня 2021 року                                                                            №1368

смт Компаніївка

Про встановлення ставки

транспортного податку

 

Керуючись статтею 25, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до пп. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 "Податкового Кодексу України", Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2019 році" від 24 грудня 2015 року №909-VIII, підпункту 26 пункту 1 розділу І Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин" від 28 грудня 2014 року №79-VIII, Законів України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році" від 20 грудня 2016 року №1791-VIII та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" від 21 грудня 2016 року №1797-VIII,

С Е Л И Щ Н А Р А Д А

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Встановити з 1 січня 2022 року на території Компаніївської селищної ради Кіровоградської області ставку транспортного податку у розмірі 25 000 гривень з розрахунку на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування, а саме: легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно), що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні автомобілі та середньо ринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
  2. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.
  3. Направити дане рішення відділення ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області для нарахування транспортного податку та надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення про сплату фізичними особами-нерезидентами відповідного податку на території Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.
  4. Рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

                                                   

Селищний голова                                                    Олександр МАСЛЮКОВ