Переглядів: 33

Про надання згоди на передачу в оренду приміщення Компаніївського районного Будинку культури

УКРАЇНА
КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

сьомої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 06 березня 2018 року №
смт Компаніївка

Про надання згоди на передачу в оренду приміщення
Компаніївського районного Будинку культури

Відповідно до частини 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статей 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення селищної ради від 10 березня 2017 року №256 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна власності Компаніївської селищної ради та Типового договору оренди», рішення селищної ради від 06 лютого 2018 року № 97 «Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права комунальної власності Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади»,

селищна рада
ВИРІШИЛА:


1. Надати в оренду Компаніївського районного Будинку культури загальною площею 96 метрів2, що знаходиться за адресою: вулиця Паркова, 14 А, смт Компаніївка, Кіровоградської області та є власністю Компаніївської селищної ради, для проведення тренувальних занять з шейпінгу.
2. Орендодавцю – голові Компаніївської селищної ради укласти договір оренди з фізичною особою Медяник Л.А., згідно чинного законодавства та встановити орендну плату згідно Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності.
3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова О.Маслюков