Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про затвердження програми проведення громадських робіт на території Компаніївської ради на 2020 - 2025 роки  
Переглядів: 1

Про надання згоди на передачу в оренду приміщення хореографічного класу комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
тридцять четвертої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 23 січня 2020 року №

смт Компаніївка

 

Про надання згоди на передачу в оренду
приміщення хореографічного класу комунального закладу
«Компаніївське навчально-виховне об’єднання»
Компаніївської селищної ради Кіровоградської області

 

Відповідно до частини 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статей 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення селищної ради від 10 березня 2017 року №256 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна власності Компаніївської селищної ради та Типового договору оренди», рішення селищної ради від 06 лютого 2018 року №97«Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права комунальної власності Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади»,

селищна рада
ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду комунальному закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області на передачу в оренду хореографічного класу, загальною площею 71,81 кв.м квадратних, що знаходиться за адресою: вулиця Паркова, 13, смт Компаніївка, Кіровоградської області та є власністю Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної для проведення занять зі спортивних бальних танців.
2. Орендодавцю – директору комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» укласти договір оренди з фізичною особою підприємцем Портянко Олексієм Васильовичем., згідно чинного законодавства та встановити орендну плату згідно Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності.
3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ