Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про надання згоди на передачу в оренду приміщення Компаніївської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів
Переглядів: 3

Про надання згоди на передачу в оренду приміщення Компаніївської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів


УКРАЇНА
КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять четвертої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 23 січня 2020 року №
смт Компаніївка

 

Про надання згоди на передачу в оренду приміщення
Компаніївської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів

Відповідно до частини 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статей 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення селищної ради від 10 березня 2017 року №256 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна власності Компаніївської селищної ради та Типового договору оренди», рішення селищної ради від 06 лютого 2018 року № 97 «Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права комунальної власності Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади»,
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати в оренду приміщення спортивного залу Компаніївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів загальною площею 51 м2, що знаходиться за адресою: вулиця Лугова, 67 А, смт Компаніївка, Кіровоградської області та є власністю Компаніївської селищної ради, для занять секції з боксу КЗ РДЮСШ «Юність»
2. Орендодавцю – голові Компаніївської селищної ради укласти договір оренди з КЗ РДЮСШ «Юність»
3. згідно чинного законодавства та встановити орендну плату згідно Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності.
4. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ