Компаніївка
Переглядів: 3

Про надання згоди на передачу в оренду приміщень Компаніївського районного Будинку культури


УКРАЇНА
КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять четвертої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 23 січня 2020 року №
смт Компаніївка

 

Про надання згоди на передачу в оренду приміщень
Компаніївського районного Будинку культури

Відповідно до частини 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статей 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення селищної ради від 10 березня 2017 року №256 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна власності Компаніївської селищної ради та Типового договору оренди», рішення селищної ради від 06 лютого 2018 року № 97 «Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права комунальної власності Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади»,
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати в оренду приміщення Компаніївського районного Будинку культури загальною площею 2,5 м2, що знаходиться за адресою: вулиця Паркова, 14 А, смт Компаніївка, Кіровоградської області та є власністю Компаніївської селищної ради, для розміщення обладнання, компанії ТОВ «МКТЕЛЕКОМ».
2. Орендодавцю – голові Компаніївської селищної ради укласти договір оренди з ТОВ «МКТЕЛЕКОМ», згідно чинного законодавства та встановити орендну плату згідно Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності.
3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ