Компаніївка
Переглядів: 9

Про затвердження проектно- кошторисної документації


УКРАЇНА
КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
… сесії селищної ради
восьмого скликання

… ____________ 2019 року № …

смт Компаніївка


Про затвердження проектно-
кошторисної документації

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Снєсарь Р.І. відповідно до частини другої статті 31 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та частини четвертої статті 7 Закону України "Про архітектурну діяльність" та відповідно до статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши проектно-кошторисну документацію та експертний звіт від 27 серпня 2019 № 119306-ЗК ТОВ «Науково-виробнича фірма «Інпроект»» щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту,

С Е Л И Щ Н А Р А Д А
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити робочий проект та кошторисну документацію на об’єкт: «Реконструкція частини приміщень комунального закладу освіти Голубієвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Компаніївської селищної ради, Кіровоградської області», в сумі 1381,266 тис. гривень з урахуванням ПДВ, у тому числі: будівельні роботи – 993,793 тис. грн.; устаткування – 0 тис. грн.; інші витрати – 387,473 тис. грн.; зворотні суми – 0,290 тис. грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова О. Маслюков