Компаніївка

Громадське обговорення

 

Коментарі   

+1 #31 Микола 02.10.2018, 16:45
Велике прохання, якщо є така можливість, будь-ласка допоможіть з освітленням стадіону. Навіть декілька ліхтарів можуть вирішити проблему. Вранці і вечером суцільна темінь...
Цитата
+14 #30 антонина 15.06.2018, 21:17
Дорогий наш селищний голова, ви великий молодець, справжній господар селища, але від всіх жителів вул Садова, дуже просимо вас звернути увагу і відреагувати на рух вантажівок по нашій вулиці.Це просто вже крик душі, коли їдуть завантажені камази, хати тріскають , вікна випадають, скільки ж тої вулиці, вона не призначена для таких машин. Будь ласка відреагуйте, будемо вдячні за допомогу.
Цитата
+2 #29 Ірина 04.04.2018, 21:59
Велике і щире спасибі керівництву Компаніївської ОТГ від жителів вул. Першотравневої, буд.№ 1, смт Компаніївка за встановлення ліхтарів у нашому подвір"ї! Приємний подарунок до Великодніх свят! Успіхів вам і нових звершень!
Цитата
+1 #28 Ірина 04.04.2018, 21:25
Велике і щире спасибі керівництву селищної ради від жителів вул. Першотравнева, буд. №1 за встановлення ліхтарів у подвір"ї нашого будинку! Приємний подарунок до Великодніх свят! Успіхів вам і нових звершень!
Цитата
+3 #27 олександр 01.02.2018, 13:10
Велика вдячність керівництву селищної ради від жителів вулиці Дружби в смт.Компаніївка за відновлення вуличного освітлення частини вулиці Дружби
Цитата
+6 #26 Ірина 31.10.2017, 19:50
Щиро вітаю Олександра Андрійовича з обранням на почесну посаду голови новоствореної ОТГ! Важко заслужити таку велику довіру громади, але Вам це легко вдалося. Бажаю Вам, Олександре Андрійовичу, і Вашій команді нових успіхів і перемог, а також плідних проектів на благо нашої об'єднаної громади!
Цитата
+11 #25 Людмила 16.01.2017, 12:48
Шановний голово!!!Дякую вам за дитячий садочок від імені усіх батьків яків і дітей.Тепер заводячи свою дитину до садочка радієш такій гарній зміні.Ви дуже багато робите для діток нашого селища це безліч дитячих майданчиків,нарешті за скільки років є куди вийти з дитиной.Новорічна ялинка і атмосфера казки.Шановний голово дякую Вам за Все.Хотілося щоб за вашої ініціативи до нашого селища були б запрошені викладачі з художньої гімнастики.Оскільки на даний час працює гурток танців з викладачами з оббласного центру.І кожен з нас на концертах баче що наші діти танцюють не гірше ніж в області.Я думаю ці зміни в нашому районні лиш на краще.Адже це майбутнє для наших діточок.І не у кожного є можливість відвести дитину до обласного центру.Дякую Вам за все.
Цитата
+11 #24 Наталія 16.11.2016, 20:21
Шановний голово!!! Хочу Вам подякувати за те що наше селище змінює свій зовнішній вигляд в кращу сторону, і це втішає, що нарешті селищем керує небайдужа людина. Крім того, людина, яка прагне почути думку громади. Хотілось би внести рацпропозицію щодо збільшення кількості сміттєвих баків, особливо в центрі селища біля фонтану, в парку. Дякую Вам за Вашу роботу, і маю надію, що ця пропозиція також буде врахована і впроваджена в життя!!! :-) :-)
Цитата
-2 #23 Катерина 19.04.2016, 20:33
Уважаемый голова,спасибо вам за новые качельки в детских садиках.Они хорошие безупречнно,но хотелось бы обратить ваше внимание на состояние старых качель.Мне как маме страшно отпускать своего ребенка в садик,так как воспитатель не в силах посмотреть за 20 маленькими детками..Разве трудно выделить пару досок,чтоб отремонтировать качели в садике на ул.Фрунзе,или нужно ждать чтоб ребенок получил травму.Второе садик толком не ограждения выходи,заходи.На это почему то закрывают все глаза.Мне как маме страшно отдавать ребенка в сад.Надеюсь и эту проблему вы сможете решить,а не проигнорируете.Это я думаю,очень больной вопрос для всех.Не думаю что вы хотели чтоб ваш ребенок катался на аварийных качелях
Цитата
+3 #22 Олена 08.12.2015, 19:59
Цитую admin_kompselrada:
ШАНОВНА ГРОМАДА КОМПАНІЇВКИ !
Пропонуємо Вашій увазі опитування, що до:
«РОЗТАШУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ»
На Вашу думку?: 1.Прикрашатись повинна ялинка, яка росте біля районного будинку культури, без зпилу деревини. 2.Головна ялинка селища повинна бути штучною з новими прикрасами та встановлена на площі біля будівлі районної державної адміністрації?
Будь-ласка залишайте свої цитати з побажаннями під цим коментарем, також можливо поставити свій підпис на бланках опитування, які знаходяться в найбільших торгових точках нашого селища. Дякуємо за Вашу активність!

Дякую, що цікавитеся думкою мешканців Компаніївки! Як на мене, то краще прикрасити штучну ялинку, бо на ялинці біля будинку культури живуть сови, тож не варто приносити незручності цим птахам. Та й гілки ялинки псуються від прикрас.
З повагою, Олена
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити