Компаніївка

Ваша думка про наш сайт

 

Коментарі   

0 #32 Микола 02.10.2018, 16:45
Велике прохання, якщо є така можливість, будь-ласка допоможіть з освітленням стадіону. Навіть декілька ліхтарів можуть вирішити проблему. Вранці і вечером суцільна темінь...
Цитата
0 #31 Олександр 02.07.2018, 09:16
Доброго дня,по вул. Садова, дуже просимо вас звернути увагу і відреагувати на рух вантажівок по нашій вулиці в сторону Живанівки. Коли їдуть завантажені камази :o , хати тріскають , вікна випадаютьі, вона не призначена для таких машин (там два легкових автомобіля з друднощами розминаюця), щей останнім часом почали їздить міксири, возити битон :eek: просто все гуду . Будь ласка відреагуйте, будемо вдячні за допомогу.
Цитата
+7 #30 антонина 15.06.2018, 21:17
Дорогий наш селищний голова, ви великий молодець, справжній господар селища, але від всіх жителів вул Садова, дуже просимо вас звернути увагу і відреагувати на рух вантажівок по нашій вулиці.Це просто вже крик душі, коли їдуть завантажені камази, хати тріскають , вікна випадають, скільки ж тої вулиці, вона не призначена для таких машин. Будь ласка відреагуйте, будемо вдячні за допомогу.
Цитата
+1 #29 Ірина 04.04.2018, 21:59
Велике і щире спасибі керівництву Компаніївської ОТГ від жителів вул. Першотравневої, буд.№ 1, смт Компаніївка за встановлення ліхтарів у нашому подвір"ї! Приємний подарунок до Великодніх свят! Успіхів вам і нових звершень!
Цитата
0 #28 Ірина 04.04.2018, 21:25
Велике і щире спасибі керівництву селищної ради від жителів вул. Першотравнева, буд. №1 за встановлення ліхтарів у подвір"ї нашого будинку! Приємний подарунок до Великодніх свят! Успіхів вам і нових звершень!
Цитата
+2 #27 олександр 01.02.2018, 13:10
Велика вдячність керівництву селищної ради від жителів вулиці Дружби в смт.Компаніївка за відновлення вуличного освітлення частини вулиці Дружби
Цитата
+5 #26 Ірина 31.10.2017, 19:50
Щиро вітаю Олександра Андрійовича з обранням на почесну посаду голови новоствореної ОТГ! Важко заслужити таку велику довіру громади, але Вам це легко вдалося. Бажаю Вам, Олександре Андрійовичу, і Вашій команді нових успіхів і перемог, а також плідних проектів на благо нашої об'єднаної громади!
Цитата
+10 #25 Людмила 16.01.2017, 12:48
Шановний голово!!!Дякую вам за дитячий садочок від імені усіх батьків яків і дітей.Тепер заводячи свою дитину до садочка радієш такій гарній зміні.Ви дуже багато робите для діток нашого селища це безліч дитячих майданчиків,нарешті за скільки років є куди вийти з дитиной.Новорічна ялинка і атмосфера казки.Шановний голово дякую Вам за Все.Хотілося щоб за вашої ініціативи до нашого селища були б запрошені викладачі з художньої гімнастики.Оскільки на даний час працює гурток танців з викладачами з оббласного центру.І кожен з нас на концертах баче що наші діти танцюють не гірше ніж в області.Я думаю ці зміни в нашому районні лиш на краще.Адже це майбутнє для наших діточок.І не у кожного є можливість відвести дитину до обласного центру.Дякую Вам за все.
Цитата
+9 #24 Наталія 16.11.2016, 20:21
Шановний голово!!! Хочу Вам подякувати за те що наше селище змінює свій зовнішній вигляд в кращу сторону, і це втішає, що нарешті селищем керує небайдужа людина. Крім того, людина, яка прагне почути думку громади. Хотілось би внести рацпропозицію щодо збільшення кількості сміттєвих баків, особливо в центрі селища біля фонтану, в парку. Дякую Вам за Вашу роботу, і маю надію, що ця пропозиція також буде врахована і впроваджена в життя!!! :-) :-)
Цитата
-3 #23 Катерина 19.04.2016, 20:33
Уважаемый голова,спасибо вам за новые качельки в детских садиках.Они хорошие безупречнно,но хотелось бы обратить ваше внимание на состояние старых качель.Мне как маме страшно отпускать своего ребенка в садик,так как воспитатель не в силах посмотреть за 20 маленькими детками..Разве трудно выделить пару досок,чтоб отремонтировать качели в садике на ул.Фрунзе,или нужно ждать чтоб ребенок получил травму.Второе садик толком не ограждения выходи,заходи.На это почему то закрывают все глаза.Мне как маме страшно отдавать ребенка в сад.Надеюсь и эту проблему вы сможете решить,а не проигнорируете.Это я думаю,очень больной вопрос для всех.Не думаю что вы хотели чтоб ваш ребенок катался на аварийных качелях
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити