Компаніївка
Переглядів: 902

№388 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Прищепі Павлу Івановичу


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОМПАНІЇВСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
дев’ятнадцятої сесії селищної ради
восьмого скликання
від 18 грудня 2018 року №388
смт Компаніївка

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Прищепі Павлу Івановичу

Розглянувши заяву громадянина Прищепи Павла Івановича, керуючись статтями 12, 19, 93, 125, Земельного кодексу України, ст. 15 Закону України “Про оренду землі”, пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

С Е Л И Щ Н А Р А Д А
В И Р І Ш И Л А:

1. Надати громадянину Прищепі Павлу Івановичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду, терміном на 28 (двадцять вісім) років, загальною площею 7,523га, - ріллі, для городництва (код КВЦПЗ – 01.07), - кадастровий номер земельної ділянки 3522855100:02:000:0936, яка розташована за межами населених пунктів на території Компаніївської селищної ради, Компаніївського району, Кіровоградської області.
2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Встановити, що термін дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок становить 1 рік з дати прийняття даного рішення.
4. У разі, якщо протягом встановленого п. 2 даного рішення терміну проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок не буде подано на затвердження до сесії Компаніївської селищної ради, рішення вважається анульованим.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова О. Маслюков

 

Результати голосування:
«За» - 18
«Проти» - 0
«Утримались» – 0
Не брав участь у голосуванні - селищний голова Маслюков О.А.
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Вибір
1 Басиста Людмила Вікторівна ЗА
2 Вороний Олександр Леонтійович ЗА
3 Вьюн Оксана Василівна ЗА
4 Даум Катерина Володимирівна ЗА
5 Довгопола Тетяна Миколаївна ЗА
6 Дончук Олеся Анатоліївна ЗА
7 Доцюк Ігор Вікторович ЗА
8 Коломієць Світлана Олександрівна ЗА
9 Луговська Валентина Василівна ЗА
10 Лушний Іван Іванович ЗА
11 Льошенко Валерій Миколайович ЗА
12 Панасюк Юрій Іванович ЗА
13 Петрова Наталія Миколаївна ЗА
14 Прищепа Павло Іванович ЗА
15 Сервінський Олександр Володимирович ЗА
16 Сивирин Світлана Василівна ЗА
17 Фролова Анна Миколаївна ЗА
18 Шмега Михайло Богданович ЗА