Компаніївка
  • Головна
  • Рішення сесій
  • 2018 рік
  • №167 Про надання дозволу розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованої земельної ділянки в смт Компаніївка по вул. Вишнева, №27 для комерційного використання та будівництва та обслуговування автостанції
Переглядів: 947

№385 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Довгополому Володимиру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділян


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОМПАНІЇВСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
дев’ятнадцятої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 18 грудня 2018 року №385
смт Компаніївка

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Довгополому Володимиру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва

Розглянувши заяву громадянина Довгополого Володимира Івановича керуючись статтями 12, 19, 40, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

С Е Л И Щ Н А Р А Д А
В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину Довгополого Володимира Івановича на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок у розмірі 0,32 га, (3200,0 м2), в тому числі забудованих земель, житлової та громадської забудови – 0,25 га, (2500,0 м2), для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01) земель житлової та громадської забудови Компаніївської селищної ради, та 0,07 га (700,0 м2) – багаторічних насаджень, садів, для ведення індивідуального садівництва (код КВЦПЗ – 01.05) за рахунок сільськогосподарських земель Компаніївської селищної ради які розташовані за адресою: вул. Молодіжна (Колгоспна), №12 с. Живанівка, Компаніївського району Кіровоградської області, що перебувають в межах с. Живанівка.
2. Встановити, що термін дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок становить 1 рік з дати прийняття даного рішення.
3. У разі, якщо протягом встановленого пункту 2 даного рішення терміну проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок не буде подано на затвердження до сесії Компаніївської селищної ради, рішення вважається анульованим.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Селищний голова О. Маслюков

Результати голосування:
«За» - 18
«Проти» - 0
«Утримались» – 0
Не брав участь у голосуванні - селищний голова Маслюков О.А.
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Вибір
1 Басиста Людмила Вікторівна ЗА
2 Вороний Олександр Леонтійович ЗА
3 Вьюн Оксана Василівна ЗА
4 Даум Катерина Володимирівна ЗА
5 Довгопола Тетяна Миколаївна ЗА
6 Дончук Олеся Анатоліївна ЗА
7 Доцюк Ігор Вікторович ЗА
8 Коломієць Світлана Олександрівна ЗА
9 Луговська Валентина Василівна ЗА
10 Лушний Іван Іванович ЗА
11 Льошенко Валерій Миколайович ЗА
12 Панасюк Юрій Іванович ЗА
13 Петрова Наталія Миколаївна ЗА
14 Прищепа Павло Іванович ЗА
15 Сервінський Олександр Володимирович ЗА
16 Сивирин Світлана Василівна ЗА
17 Фролова Анна Миколаївна ЗА
18 Шмега Михайло Богданович ЗА