Компаніївка
Переглядів: 803

№382 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савчуку Володимиру Кузьмовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та г


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОМПАНІЇВСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
дев’ятнадцятої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 18 грудня 2018 року №382
смт Компаніївка

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савчуку Володимиру Кузьмовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель та споруд

Розглянувши заяву громадянина Савчука Володимира Кузьмовича керуючись статтями 12, 19, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статтею 19, пунктом «і» статті 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

С Е Л И Щ Н А Р А Д А
В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину Савчуку Володимиру Кузьмовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, орієнтовним розміром 0,10 га, (1000,0 м2), в тому числі 0,10 га, (1000,0 м2), –, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд присадибна ділянка (КВЦПЗ – В 02.01) за рахунок забудованих земель громадської та житлової забудови земель Компаніївської селищної ради, за адресою: вул. Барахтія № 17, смт. Компаніївка. Компаніївського району Кіровоградської області.
2. Встановити, що термін дії дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) становить 1 рік з дати прийняття даного рішення.
3. У разі, якщо протягом встановленого пункту 2 даного рішення терміну технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) не буде подана на затвердження до сесії Компаніївської селищної ради, рішення вважається анульованим.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова О. Маслюков

 

Результати голосування:
«За» - 18
«Проти» - 0
«Утримались» – 0
Не брав участь у голосуванні - селищний голова Маслюков О.А.
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Вибір
1 Басиста Людмила Вікторівна ЗА
2 Вороний Олександр Леонтійович ЗА
3 Вьюн Оксана Василівна ЗА
4 Даум Катерина Володимирівна ЗА
5 Довгопола Тетяна Миколаївна ЗА
6 Дончук Олеся Анатоліївна ЗА
7 Доцюк Ігор Вікторович ЗА
8 Коломієць Світлана Олександрівна ЗА
9 Луговська Валентина Василівна ЗА
10 Лушний Іван Іванович ЗА
11 Льошенко Валерій Миколайович ЗА
12 Панасюк Юрій Іванович ЗА
13 Петрова Наталія Миколаївна ЗА
14 Прищепа Павло Іванович ЗА
15 Сервінський Олександр Володимирович ЗА
16 Сивирин Світлана Василівна ЗА
17 Фролова Анна Миколаївна ЗА
18 Шмега Михайло Богданович ЗА