Компаніївка
Переглядів: 488

Про зелені насадження на вулицях і дорогах Компаніївської ОТГ

02 02 18Шановні жителі Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади !

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до розділу 8 державних будівельних норм України «Вулиці та дороги населених пунктів» (ДБН В.2.3-5-2001) визначено слідуючі норми розміщення дерев та чагарників.

Відстань має становити від стовбура дерева до краю проїзної частини вулиць (кромка укріпленої смуги узбіччя) – 2,0 м., чагарника – 1,5 м. Висота чагарників, у разі їх розміщення від краю проїзної частини на відстань від 1,5 до 5 м, не повинна перевищувати 0,5 м.

Відстань між кромкою проїзної частини і кроною дерев повинна бути не менше 0,5 м.

Зелені насадження на вулицях і дорогах не повинні перешкоджати руху транспортних засобів, пішоходів і прибиральникх машин, а на горизонтальних кривих - ускладнювати видимість проїзної частини, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху. Не допускається розташування дерев і чагарників висотою більше 0,5 м у межах трикутника видимості на перехрестях і пішохідних переходах.

Відповідно до державних будівельних норм України «БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ» ( ДБН Б.2.2-5:2011 ). Зелені насадження не повинні виступати на пішохідні доріжки. Гілки зелених насаджень, якщо вони ростуть над пішохідною доріжкою, мають бути не нижче ніж 2,1 м.

Переконливо просимо привести у відповідність до зазначених вимог зелені насадження, що розміщуються на прилеглих територіях до приватних домоволодінь !!!

Звертаємо вашу увагу на подальше забезпечення виконання зазначених вимог ! Тільки спільними зусиллями зробимо гарним та комфортним місце там де МИ проживаємо !!!

Адміністрація КП «Благоустрій смт Компаніївка»