Компаніївка
Переглядів: 268

26 сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

IMG 771511 червня під керівництвом селищного голови Маслюкова О.А. відбулася чергова 26 сесія селищної ради 8 скликання.

Участь у засіданні взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Р.І., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Галіцька Л.М., начальник фінансового відділу Калінчук С.Л., начальник відділу земельних відносин Колтунов А.Г., в.о. старости с.Голубієвичі та с. Антонівка Савчук С.В., начальник СКП «Компаніївське» Максіменко В. А., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О., громадянин Гнатюк Ю. Я.
Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2018 року №352«Про селищний бюджет на 2019 рік».IMG 7720
Інформує: начальник фінансового відділу Калінчук Світлана Леонідівна.

2. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Компаніївської селищної ради Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
3. Про затвердження ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців на 2020 рік по Компаніївській селищній раді Компаніївської об’єднаної територіальної громади.
4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Компаніївської селищної ради на 2020 рік.
5. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Компаніївській селищній раді (Компаніївській об’єднаній територіальній громаді) на 2020 рік.
6. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 18 грудня 2018 року №348.IMG 7724
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Роман Іванович.

7. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 22 грудня 2017 року №45 «Про затвердження адміністративної комісії при виконкомі селищної ради та затвердження Положення про адміністративну комісію».IMG 7737
Інформує: секретар селищної ради Панасюк Юрій Іванович.

8. Про роботу СКП «Компаніївське».IMG 7741
Інформує:. начальник СКП «Компаніївське» Максіменко Віктор Анатолійович.

9. Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади
Інформує: керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Галіцька Людмила Миколаївна.
10. Про стан земельних відносин на території селищної ради.IMG 7748
Інформує: начальник відділу земельних відносин Колтунов Андрій Григорович.

Земельні питання:
11.Про затвердження рекомендованого розміру орендної плати за землю в % від нормативної грошової оцінки землі на 2020 рік.
12. Про затвердження стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення комунальної власності та розпорядження ними.
13. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Таюнді Оксані Андріївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
14.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Марлен-КД».
15.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Марлен-КД».
16. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Піскарьовій Альоні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
17. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Веклинець Олені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
18. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Веклинець Сабіні Валеріївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
19. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Лукашук Лідії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
20. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Лукашук Ніні Віталіївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
21. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Веклинець Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
22. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянину Гудзю Віктору Олександровичу для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
23. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянину Веклинцю Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
24. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянину Веклинцю Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
25. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянину Веклинцю Михайлу Васильовичу для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
26. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянину Веклинцю Івану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Мілочку Едуарду Павловичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Мілочку Павлу Петровичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянці Мілочко Марії Йосипівні та передачу їй земельної ділянки у власність.
30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянці Сєдовій Валентині Миколаївні.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передачу земельної ділянки в оренду фермерському господарству «Веста-Люкс».
32. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВСК «Колос»
33. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВСК «Колос»
34. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВСК «Колос»
35. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВСК «Колос»
36. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВСК «Колос»
37. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВСК «Колос»
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
39. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди
40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій
41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ружинському Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу земельної ділянки у власність громадянину Хоменку Миколі Володимировичу
43. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільну часткову оренду громадянам Гнатюку Юрію Яковичу та Вороному Олександру Леонтійовичу
44. Про розгляд заяви громадянина Гнатюка Юрія Яковича щодо надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарстваIMG 7744Інформує: громадянин Гнатюк Ю.Я.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянці Колесник Наталії Миколаївні
46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянині Леонтьєву Сергію Володимировичу
47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянині Леонтьєву Єгору Сергійовичу
48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянці Леонтьєвій Ользі Степанівні
49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянці Гуровій Людмилі Володимирівні та передачу їй земельної ділянки у власність
50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянці Бобух Анні Сергіївні
51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянину Григоряну Роману Олександровичу
52. Про розгляд заяви громадянки Дмитренко Інни Миколаївни щодо надання їй дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
53. Про розгляд заяви громадянина Вдовіченка Віталія Олександровича щодо надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
54. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Першотравенка по вул. Миру, №54/1, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07)
55. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
56. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
57. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
58. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
59. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
60. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
61. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мельникову Сергію Олександровичу
63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Подоляці Ілоні Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства
64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Голубу Юрію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства
65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Голубу Юрію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства
Земельні питання: інформує начальник відділу земельних відносин Колтунов Андрій Григорович.

Питання, що виносилися на розгляд сесії селищної ради, попередньо розглядалися на засіданнях:
- комісії з питань планування, фінансів, бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку;
- комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;
- громадського обговорення проектів регуляторних актів.IMG 7722

Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.