Компаніївка
Переглядів: 144

І знову «доброго дня»!

17 04 19 03В неділю до депутата селищної ради Наталії Петрової звернулися небайдужі жителі з повідомлення, що під час ревізії сміття в балці (біля вулиць Лугова і Степова) в одному з мішків знайдено свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування громадянина С. (прізвище не вказуємо так, як він усвідомив помилку у своїх вчинках), який проживає по вулиці Лугова. Здогадатися, хто виніс непотріб у балку, було неважко.

На повідомлення миттєво відреагували та виїхали секретар селищної ради Ю.Панасюк, начальник КП «Благоустрій смт Компаніївка» К.Черногорова, депутат селищної ради Н.Петрова. З громадянином С. було проведено роз'яснювальну роботу щодо дотримання Правил благоустрою в смт Компаніївка та про необхідність укладення угоди на вивіз твердих відходів з КП «Благоустрій смт Компаніївка», якої в нього до цього часу не було.
На що гр.С. пообіцяв укласти договір, і вже наступного дня з'явився до комунального підприємства. Також його запросили на прибирання цієї ж таки балки, яке планують провести 19 квітня 2019 року о 16.00 год.
17 04 19 04Просимо небайдужих жителів, які стали свідками безчинства, повідомляти до селищної ради або звертатися до відділу поліції для швидкого реагування.
Повідомляємо, що і надалі буде проводитися ревізія по всіх несанкціонованих сміттєзвалищах з метою встановлення «їх власників». Вкотре наголошуємо жителям громади про неухильне укладення угод на послугу вивезення твердих відходів!
Договір оформляється в КП «Благоустрій смт Компаніївка» за адресою: смт Компаніївка, вул. Паркова, 10, пн.-пт. Вартість послуги складає 10 грн. на 1 особу в місяць. Чекаємо на Вас!
Слід зазначити, що під час місячника з благоустрою ще 28 свідомих жителів заключили договори на послугу вивезення сміття.