Компаніївка
Переглядів: 95

Відновлення роботи автостанції в Компаніївській ОТГ

16 04 19Чомусь поступово проблема влаштування атестованої автобусної станції на території Компаніївського району (не будемо забувати, що нею користуються всі жителі району) перейшла з площини питань, якою займається районне керівництво, в площину Компаніївської об’єднаної територіальної громади. Також на місцеве керівництво перейшов увесь негатив, який пов’язаний з даним питанням.

IMG 7c312cc5f560a687de9bfe110ca488ce VРайонне керівництво самоусунулося від даної проблеми й увесь час спостерігає зі сторони. Компаніївська селищна ОТГ стримає й цей удар та буде вирішувати питання влаштування атестованої автобусної станції тими ресурсами та засобами, які має на даний час, а саме: проведено розмежування, розроблена технічна документація та отримане свідоцтво на право власності на земельну ділянку для розміщення об’єктів транспорту, так, як з чиєїсь доброї волі, будівля колишньої автостанції була продана приватним підприємцям селища, які відмовилися використовувати будівлю по прямому цільовому призначенню. З того часу земельна ділянка не розмежовувалася, що є неприйнятним для атестації автостанції. Тепер КП «Благоустрій смт Компаніївка» являються користувачами земельної ділянки, ними встановлено павільйон з полегшених конструктивних матеріалів, в якому влаштоване приміщення залу очікування громадського транспорту для громадян та приміщення для продажі квитків. В штат КП «Благоустрій смт Компаніївка» введено посаду касира, створено нове робоче місце. Виготовлена технічна документація та підключено дану споруду до мережі електропостачання. Влаштовано місця для відпочинку, електроопалення, місця для можливості підзарядки мобільних гаджетів.
З 1 грудня 2018 року павільйон автостанції почав свою роботу в режимі залу очікування для громадян. Жителі всього району та ОТГ всю холодну пору року мали змогу очікувати громадський транспорт в комфортних умовах. Процедура атестації автостанцій, вимоги до них, механізм визначення розміру автостанційного збору та вартості послуг, що надаються автомобільним перевізникам, визначені Порядком регулювання діяльності автостанцій, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.09.2010 № 700. Відповідно до даного Порядку, для отримання ліцензії на діяльність автостанції смт Компаніївка (продаж квитків), до Державної служби України з безпеки на транспорті м. Київ (регіональне представництво даної служби в м. Кропивницький даними питаннями не займається) рекомендаційним листом подано необхідний пакет документів та отримано відповідь з зауваженнями та рекомендаціями на їх усунення. Термін розгляду Паспорту автостанції склав один місяць з моменту подання заяви. На даний час працівниками селищної ради проводиться усунення зауважень до Паспорту та підготовка для відправлення на повторний розгляд.