Компаніївка
Переглядів: 37

Привітання з Днем Конституції України

2806 1кор

Шановні жителі Компаніївської громади!

28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

28 червня 2024 року - 28-ма річниця прийняття Конституції України i 856 день від моменту повномасштабного вторгнення військ рф в Україну. В умовах нашої боротьби i на тлі незліченних злочинів окупантів, цінності, закладені в Основному Законі, для кожного українця набувають ще вагомішого i більш глибинного змісту.

У Конституції закріплено суверенітет Української держави на всій її території, яка є недоторканною, а захист цього суверенітету є найважливішою функцією держави i справою всього Українського народу. Конституційний обов'язок щодо захисту України, її незалежності та територіальної цілісності, шанування її державних символів, забезпечення економічної та інформаційної безпеки йде від серця кожного українця, виходить з глибин нашої історії та передається з покоління в покоління.

Вдячні кожному, хто робить усе, аби Україна залишалася єдиною, соборною та незалежною державою. Перед усім – українським військовим. Саме вони – Герої сьогодення, які виборюють нам із вами право жити під мирним небом.

Бажаємо всім міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру і процвітання нашій країні. Країні, в якій кожен буде себе почувати впевненим, потрібним, самореалізованим, повноправним і щасливим громадянином!

Віримо, що наша єдність і стійкість приведе Україну до Перемоги.