Компаніївка
Переглядів: 64

Благодійні заходи до дня селища Компаніївка

22.05

Повномасштабна війна триває вже третій рік, а ми, українці, поступово адаптовуємося до нових реалій сьогодення. У кожного з нас все частіше виникає питання доречності будь-яких заходів чи розваг, коли наші захисники щоденно ризикують власним життям на полі бою.

До відома жителів громади: всі заходи з відзначення 249 річниці заснування селища Компаніївка є благодійними на підтримку Збройних Сил України, організовані та проходитимуть під гаслом «Разом до ПЕРЕМОГИ!».

26 травня 2024 року о 10:00 на спортивному майданчику КЗ «Компаніївська гімназія» (восьмирічна школа) в селищі Компаніївка відбудеться благодійний турнір з міні-футболу та паркового волейболу.

Також на всіх чекає ярмарок зі смаколиками та сувенірною продукцією, майстер-клас з оздоблення еко-торбинок, приємні сюрпризи для дітей, смачний куліш, виступи аматорів.

Тож запрошуємо футбольні команди, глядачів та всіх бажаючих взяти участь у благодійній програмі долучитися до збору коштів, які будуть передані на потреби ЗСУ.

Такі миті та позитивні враження допомагають перезавантажитись, відновитись та надалі працювати задля Перемоги. Сподіваємось, що атмосфера заходу,почуття гумору та бадьорий дух зміцнять нашу віру в свої сили та надію на краще майбутнє як для Компаніївщини, так і всієї України.
Слава Україні! Героям Слава!