Компаніївка
Переглядів: 191

14 вересня 2023 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету

IMG 6690

Сьогодні, 14 вересня 2023 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Олександр Маслюков. З 15 членів виконавчого комітету були присутні 12. Під час засідання розглянуто 30 питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

IMG 6680

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, майнових питань стосовно неповнолітніх.
Розглянуто заяви громадян про зміну адреси об’єктів нерухомого майна та прийнято відповідні рішення. Окремо було обговорено та підтримано лист Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області про встановлення обмежень щодо продажу алкогольних напоїв.

Затверджено рішення, пов’язані з захистом прав дітей та наданням статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

IMG 6696

Серед ключових рішень – чергова підтримка військових та їхніх родин. 13 учасників російсько-української війни отримають одноразову матеріальну допомогу як поранені при виконанні бойового завдання в сумі 10 000 грн кожен. Виділено одноразову матеріальну допомогу в розмірі 20 000 грн матері загиблого, при виконанні завдання в зоні бойових дій.

Присутні погодили встановлення Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.