Компаніївка
Переглядів: 275

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулась церемонія покладання квітів до Братської могили радянським воїнам та пам’ятного знаку воїнам-землякам

IMG 5102

Щороку 22 червня ми вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.


Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.


З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулась церемонія покладання квітів до Братської могили радянським воїнам та пам’ятного знаку воїнам-землякам.
Та хвилиною мовчання вшанували тих, кого забрала війна.

IMG 5092

IMG 5094

IMG 5104