Компаніївка
Переглядів: 201

Відбулася шістнадцята сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

05 10 18 194 жовтня під головуванням селищного голови Маслюкова О.А. відбулася чергова шістнадцята сесія селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Снєсарь Р.І., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андреєва Л.М., в. о. старости с. Голубієвичі та с. Антонівка Савчук С. В., начальник фінансового відділу селищної ради Калінчук С.Л., головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О.

Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:
1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року №40 «Про селищний бюджет на 2018 рік».05 10 18 20
Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету селищної ради Калінчук Світлана Леонідівна.


2. Про виконання програми соціально-економічного розвитку селища за І півріччя 2018 року.05 10 18 22
Інформує: селищний голова Маслюков Олександр Андрійович.

3. Про підготовку установ та комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. на території Компаніївської селищної ради.
4. Про роботу КП «Благоустрій».
5. Про надання дозволу на продажу розкидача мінеральних добрив.
6.Про передачу на утримання вуличного освітлення та КТП на баланс КП «Благоустрій смт Компаніївка».05 10 18 21
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Роман Іванович.

7. Про затвердження Положення щодо присудження премій обдарованим учням та педагогічним працівникам.
8. Про внесення змін до рішення селищної ради №44 від 22 грудня 2017 року «Про затвердження переліку видів громадських робіт на 2018 рік».
9. Про затвердження рішень виконкому.05 10 18 23
Інформує: секретар селищної ради Панасюк Юрій Іванович.

Земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядались на засіданні комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.
10. Про внесення змін до договору оренди землі від 10.01.2003 року за №10, який укладено між Компаніївською районною державною адміністрацією і громадянином Верхолюком Іваном Федоровичем.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Іванову Віктору Михайловичу.
12. . Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянину Дворніченко Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
13. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Безкровній Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
14. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Дворніченко Галині Вадимівні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянину Гурову Миколі Володимировичу.
16. Про передачу земельних ділянок у власність громадянці Дахно Аллі Петрівні.
17. Про внесення доповнень до рішення сесії Компаніївської селищної ради №161 від 10 квітня2018 року «Про надання дозволу комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг Кіровоградської обласної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах смт Компаніївка Компаніївського району Кіровоградської області».
18. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянки Шрамко Алли Іванівни.
19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Шрамку Олександру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва.
20. Про припинення договору оренди земельної ділянки від 23 березня 2017 року між Компаніївською селищною радою та громадянкою Дончук Оленою Володимирівною за № 83741980.
21. Про передачу земельної ділянки в оренду громадянам Дончук Олені Володимирівні та Павлюченко Олені Василівні.
22. Про передачу земельної ділянки в оренду громадянам Дончук Олені Володимирівні.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянці Жученко Вікторі Миколаївні.
24. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо забезпечення еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.
25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо забезпечення еколого-економічного обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.
26. Про внесення змін до договору оренди землі від 28.03.2003 року за №335, який укладено між Компаніївською районною державною адміністрацією і громадянином Ткановим Володимиром Миколайовичем.
27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Балашову Ігорю Васильовичу.
28. Про передачу земельної ділянки в оренду громадянці Павлюченко Олені Василівні.
29. Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «Благоустрій смт Компаніївка».05 10 18 24
Інформує: головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов Андрій Григорович.05 10 18 25
Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.