Компаніївка
Переглядів: 144

Відбулася п'ятнадцята сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

06 09 18 01Сьогодні, 6 вересня, під головуванням селищного голови Маслюкова О.А. відбулася позачергова п'ятнадцята сесія селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Снєсарь Р.І., в. о. старости с. Голубієвичі та с. Антонівка Савчук С. В., начальник фінансового відділу селищної ради Калінчук С.Л., головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О. Запрошено на сесію начальника Компаніївського сектору управління ДСНС України у Кіровоградській області Гайдукова Я.В.

Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:
1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року №40 «Про селищний бюджет на 2018 рік».06 09 18 02Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету селищної ради Калінчук Світлана Леонідівна.
2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 22 грудня 2017 року №41.
3. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
4. Про передачу в оренду нерухомого майна – приміщення на ринковій площі смт. Компаніївка.06 09 18 03Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Роман Іванович.
5. Про створення органу приватизації при виконавчому комітеті Компаніївської селищної ради та затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду Компаніївської селищної ради.
Інформує: секретар селищної ради Панасюк Юрій Іванович.
Земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядались на засіданні комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.
6. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Таюнді Оксані Андріївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Кондратюку Василю Олександровичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
8. Про надання земельної ділянки у власність громадянину Романюку Олексію Володимировичу учаснику АТО для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
9. Про надання земельної ділянки у власність громадянину Мулю Юрію Вікторовичу учаснику АТО для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
10. Про передачу земельної ділянки в оренду СФГ «Кондратенка».
11. Про передачу земельної ділянки у власність громадянці Остафій Ользі Василівні.
12. Про передачу земельної ділянки у власність громадянці Єрох Олені Анатоліївні.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель смт Компаніївка по вул. Лугова № 67, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код КВЦПЗ – 03.02) (для будівництва (реконструкції) футбольного поля зі штучним покриттям).
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель смт Компаніївка по вул. Лугова № 67, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код КВЦПЗ – 03.02) .
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянину Дімітрову Івану Костянтиновичу.
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Варенику Андрію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Штундеру Віктору Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ – В 02.01) та ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – А 01.05)
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Чорному Валентину Миколайовичу
19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бойко Надії Борисівні для ведення індивідуального садівництва.06 09 18 04Інформує: головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов Андрій Григорович.
20. Різне06 09 18 0706 09 18 0506 09 18 06

Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.