Компаніївка
Переглядів: 233

До уваги підприємств-товаровиробників Компаніївської ОТГ!

30 08 18Департаментом економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської облдержадміністрації у 2017 році сформовано Каталог підприємств-товаровиробників Кіровоградської області. Завантажити або переглянути каталог можна за адресою:
http://economika.kr-admin.gov.ua/files/katalogueproducers.pdf

У цьому каталозі українською і англійською мовами зібрано інформацію про компанії, які є провідними представниками галузевого бізнесу регіону, про їх продукцію та послуги, які доступні на міжнародному та регіональному ринку Кіровоградщини.
Каталог буде не тільки джерелом інформації для бізнесу, але й дозволить підвищити інвестиційний імідж Кіровоградської області, стане ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами, сприятиме пожвавленню бізнес-активності підприємств регіону та залученню інвестицій в область.
Цей каталог буде поширюватися серед потенційних інвесторів, іноземних дипломатичних установ акредитованих в Україні, дипломатичних представництв України за кордоном, під час офіційних зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та інших заходів міжнародного характеру.
Запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання (всіх форм власності, розміру, організаційно-правової форми та видів діяльності) презентувати себе на сторінках даного каталогу.
Для представлення свого потенціалу в Каталозі підприємств-товаровиробників Кіровоградської області необхідно надати інформацію про своє підприємство та продукцію (товари, послуги),а також логотип підприємства, фото виробничих потужностей та продукції, що виробляється.
Розміщення інформації в каталозі є безкоштовним.
За додатковою інформацією та роз’ясненнями звертатися за тел. 2-09-81
Термін прийому анкет Компаніївською селищною радою: до 15 жовтня 2018 року
Завантажити або переглянути анкету можна тут: анкета товаровиробника