Компаніївка
Переглядів: 159

Дванадцята сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

19 07 18 0117 липня 2018 року під головуванням селищного голови Маслюкова О.А. відбулася позачергова дванадцята сесія селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії селищної ради взяли участь: Першотравенський сільський голова Томило А.Г., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андреєва Л.М., начальник фінансового відділу селищної ради Калінчук С.Л., головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О. На порядок денний сесії були винесені такі питання:

19 07 18 0219 07 18 0319 07 18 041. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року №40 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 10 листопада 2016 року №142 «Про затвердження Програми виконання заходів з енергозбереження, поліпшення матеріально-технічної бази, створення належних умов для захисту інформації при казначейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в Управлінні Державної казначейської служби України у Компаніївському районі Кіровоградської області на 2016-2018 рік».
3. Про надання згоди на добровільне приєднання Першотравенської сільської ради Компаніївського району до Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади.
4. Про затвердження рішення виконкому.
5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 червня 2018 року №192 «Про затвердження в новій редакції структури виконавчого комітету Компаніївської селищної ради».
6. Про затвердження Положення про структурні підрозділи виконавчого комітету Компаніївської селищної ради.
7. Про затвердження Положення про службу у справах дітей та соціального захисту виконавчого комітету Компаніївської селищної ради в новій редакції.
8. Про створення на офіційному веб-сайті Компаніївської селищної ради розділу «Електронні петиції» та затвердження Порядку розгляду електронних петицій.
9. Про надання земельної ділянки у власність громадянці Височенко Людмилі Григорівні для ведення індивідуального садівництва шляхом розроблення проекту землеустрою.
10. Про надання земельних ділянок у власність громадянину Хуторному Олексію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва шляхом розроблення проекту землеустрою.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Горбенко Ользі Григорівні.
12. Про розгляд питання щодо надання земельної ділянки у власність громадянці Таюнді Оксані Андріївні для ведення особистого селянського господарства шляхом розроблення проекту землеустрою.
13. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянину Безкровному Вадиму Вадимовичу.
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянці Москаленко Ларисі Борисівні та передачу їй земельної ділянки у власність.
15. Про надання земельних ділянок у власність громадянину Раскевичу Леоніду Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва шляхом розроблення проекту землеустрою.
16. Про надання земельних ділянок у власність громадянці Романовій Антоніні Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва шляхом розроблення проекту землеустрою.
17. Про погодження відведення земельної ділянки у власність громадянці Нозі Юлії Андріївні для ведення особистого селянського господарства.
18. Про надання земельної ділянки у власність громадянину Чучкалову Михайлу Петровичу для індивідуального садівництва шляхом розроблення проекту землеустрою.19. Про надання згоди на внесення змін до договору оренди землі від 20. 09. 2012 року за № 352285514001656 між Компаніївською районною державною адміністрацією і громадянином Павленком Анатолієм Івановичем.
20. Про надання згоди на внесення змін до договору оренди землі від 20. 09. 2012 року за № 352285514001658 між Компаніївською районною державною адміністрацією і громадянином Павленком Сергієм Анатолійовичем.
21. Про надання згоди на внесення змін до договору оренди землі від 20. 09. 2012 року за № 352285514001657 між Компаніївською районною державною адміністрацією і громадянином Павленком Сергієм Анатолійовичем.

19 07 18 05Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.