Компаніївка
Переглядів: 259

10 квітня 2018 року відбулася позачергова восьма сесія Компаніївської селищної ради

11 04 18 0110 квітня 2018 року під головуванням селищного голови Маслюкова О.А. відбулася восьма сесія селищної ради восьмого скликання. На сесії селищної ради були присутні: заступник селищного голови Снєсарь Р.І., в. о. старости с. Голубієвичі та с. Антонівка Савчук С. В., начальник відділу фінансів селищної ради Калінчук С.Л., спеціаліст-землевпорядник селищної ради Колтунов А.Г., спеціаліст з зовнішніх зв’язків селищної ради Вертянова Т.О.

11 04 18 02На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року №40 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
2. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
3. Про затвердження коригування плану зонування території (зонінгу) смт Компаніївка
4. Про приймання на баланс Компаніївської селищної ради системи водопостачання с. Голубієвичі.
5. Про передачу на баланс СКП «Компаніївське» системи водопостачання с. Голубієвичі.
6. Про внесення доповнення до рішення сесії селищної ради від 06 лютого 2018 року №93 «Про припинення шляхом ліквідації СКП «Відродження».
7. Про затвердження базової мережі закладів культури Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
8. Про затвердження Статуту Компаніївської дитячої музичної школи.
9. Про затвердження Положень бібліотек Живанівського сільського Будинку культури.
10. Про затвердження Положення про службу у справах дітей та соціального захисту виконавчого комітету Компаніївської селищної ради в новій редакції.
11. Про внесення змін до структури та штатного розпису виконавчого комітету Компаніївської селищної ради.
12. Про скорочення штатної чисельності комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради.
13. Про надання дозволу комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг Кіровоградської обласної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах смт Компаніївка Компаніївського району Кіровоградської області.
11 04 18 0314. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель смт Компаніївка по вул. Лугова №67, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код КВЦПЗ – 03.02) (для будівництва (реконструкції) футбольного поля зі штучним покриттям).
15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Малецькій Аллі Володимирівні, Ковачу Олегу Юрійовичу та Ковачу Андрію Юрійовичу.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянину Безуглому Леоніду Петровичу.
17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Чорному Валентину Миколайовичу.
18. Про надання земельних ділянок у власність громадянці Шугальової Альони Володимирівни для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва шляхом розроблення проекту землеустрою.
19. Про надання дозволу розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованої земельної ділянки в смт Компаніївка по вул. Вишнева, №27 для комерційного використання та будівництва та обслуговування автостанції.
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянці Жосу Інні Миколаївні.